Şuhut’ta Yol Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor

Şuhut’ta Yol Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor

Şuhut’ta Yol Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor Sosyal, kültürel ve eğitime yönelik projelerin yanı sıra fiziki belediyecilik çalışmalarıyla da ilçenin çehresini değiştiren Şuhut Belediyesi yol çalışmalarına devam ediyor. 

Şuhut Belediyesi, yol bakım ve onarım hizmetleri çerçevesinde belediye yetki alanı içerisinde bulunan yolların bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştirdi. Şuhut Belediyesi tarafından yürütülen yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında, asfalt yolların bozulan kısımlarının onarılması; stabilize yolların bozulan kısımlarının onarılması, genişletilmesi, zemini bozuk olan yolların zemin etüdünün yapılması ve zemine uygun kalitedeki yol malzemesinin serilmesi çalışmaları yürütülmektedir. Belirlenen program dahilinde çalışmalarını sürdüren ekipler,Sanayi sitesi çevresi ve 2 mahallede çalışmalarına devam ediyor. Yapılan çalışmalarla vatandaşların hem ulaşımı kolaylaştırılıyor, hem de ilçenin çehresi güzelleştiriliyor. Yol bakım onarım çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini belirten Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt; “Şuhut Belediyesi olarak mahallelerimizde ve sanayi sitesinde gerçekleştirdiğimiz parke taşı döşeme ve asfalt çalışmalarımızı belirli bir program dahilinde aralıksız olarak sürdürüyoruz.

Sanayi sitesinde elektrik tellerinin yeraltına alınmasıyla birlikte bozulan yolların eksiklerini tamamlayıp sanayi sitesinden sonra 2 mahallemizde daha devam eden doğalgaz çalışmalarından dolayı bozulan yollara ağırlık vereceğiz. Bu güzel ilçemizin kıymetli insanlarına ekibimizle birlikte büyük bir gayretle çalışarak, ilçemize hizmetler kazandırarak yolumuza devam edeceğiz. İlçe halkımızla el ele vererek daha güzel, daha yaşanabilir bir ilçe hedefimize ulaşacağımızdan hiç kuşkumuz yok. Asfalt ve parke döşeme çalışmalarımızla yenilediğimiz yollar kıymetli vatandaşlarımıza hayırlı olsun.

 


  • Perşembe 29.5 ° / 14.9 ° Açık hava
  • Cuma 29.1 ° / 15.9 ° Açık hava
  • Cumartesi 30.8 ° / 15.7 ° Bulutlar

Tempo Çağrı Merkezi Personelleri Yeniden Tasarımı Yapılan Hisar Parka Hayran Kaldı

ŞUHUT'TA 500 KİŞİ SEYİRCİ KAPASİTELİ SPOR SALONU YAPILACAK

Şuhut'taki ev yangınında çatı katı ve odalarda büyük hasar

AK PARTİ HEYETİNDEN ESNAF ZİYARETİ