Şuhut Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçiminde Başkan Erdoğdu güven tazeledi

Şuhut Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçiminde Başkan Erdoğdu güven tazeledi

Afyonkarahisar'ın Şuhut Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin yapılan seçimli olağan genel kurulunda mevcut başkan Necati Erdoğdu güven tazeledi.  


  
Şuhut Düğün Salonu'nda pandemi kuralları çerçevesinde genel kurulun divan başkanlığını Afyonkarahisar Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Mahmut Emin Birliktir yaptı. Kooperatife kayıtlı 600 üyeden 150 üyenin oy kullandığı genel kurulda mevcut Başkan Necati Erdoğdu 3 yıllığına tekrar başkan seçilerek güven tazeledi.


  Gerçekleştirilen genel kurulun ardından eski yönetim kurulu üyesi Erol Uraşa yapmış olduğu hizmetlerden dolayı plaket takdim edildi.
Genel kurul sonrası konuşan BaşkanNecati Erdoğdu, "Ortaklarımızın genel kurulumuza göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı bize güvendikleri için hepsine de ayrı ayrı teşekkürlerimi iletiyorum. Şahsım ve yönetim kurulu adına hepsine de geldikleri için sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Bugüne kadar yapmış olduğumuz hizmetlerin karşılığı olarak sağ olsun ortaklarımız fazlasıyla layık gördükleri için ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.


  • Cumartesi 32.2 ° / 17.5 ° Açık hava
  • Pazar 32.5 ° / 16.3 ° Açık hava
  • Pazartesi 32.8 ° / 17.2 ° Açık hava

AK Parti heyetinden Baro ve Başsavcı Karabacak’a hayırlı olsun ziyareti

Şuhut'tan Manavgat yangınına destek

Manavgat yangına müdahale için Afyonkarahisar'dan 16 kişiden oluşan 4 ekip gitti

Kadın Kooperatifi Dünyaya Açıldı