• Perşembe 1 ° / -12 ° Güneşli
  • Cuma 6 ° / -9 ° Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 9 ° / -2 ° Parçalı bulutlu

Şuhut'ta 90 yaş üstü vatandaşlara koronavirüs aşısı vurulmaya başlandı

Şantiye çalışanları anne tilki ve yavrusunu elleriyle besliyor

Şuhut Pazarında Hijyen Denetimi

EGE’NİN İNCİSİ GÜZEL İZMİR’E CUMHURİYET TARİHİMİZİN  EN BÜYÜK SU YATIRIMLARIN I BİZ KAZANDIRDIK

Şuhut’ta geçtiğimiz günlerde yapımı tamamlanan Saat Kulesi’nin yapımında emeği büyük olan İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin ve beraberindeki heyet Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz ve Belediye Başkanı Recep Bozkurt tarafından ilçede misafir edildi.

Kaymakam Kaçmaz ve Başkan Bozkurt öncülüğünde Şuhut’ta ağırlanan daha önceki Şuhut Belediye Başkan Yardımcısı İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, AK Parti İscehisar Belediye Başkanı ve Tabi Mermer temsilcisi Metin Balaban, Hakan Mermer temsilcisi Erol Demir ve Kaymanlar Mermer temsilcisi Ramazan Kayman yapımı tamamlanan saat kulesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Saat Kulesi incelemelerinin ardından Şuhut Belediyesi tarafından Şuhut Belediye Otelinde İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’e desteklerinden ötürü plaket takdim edildi.

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un resmi facebook hesabından yapılan açıklamada, ‘’Saat Kulesinin Yapımına Katkı Sağlayan İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, Ak Parti İscehisar İlçe Başkanı ve Tabi Mermer Adına Metin Balaban, Hakan Mermer Adına Erol Demirel ve Ustamız Kaymanlar Mermer Adına Ramazan Kayman'ı İlçemizde Misafir Ettik. Destekleri İçin Herkese Teşekkür Ederim’’ ifadelerine yer verildi.