Mahmut Köyü 1453 Gençlik Spor Evciler'e Gol Olup Yağdı

Mahmut Köyü 1453 Gençlik Spor Evciler'e Gol Olup Yağdı

Afyonkarahisar Amatör Lig Futbol müsabakasında Şuhut temsilcisi Mahmut Köyü 1453 Gençlik Spor, Evciler Spor deplasmanında Berkay Karakaya (2) ve Hasan Hüseyin Özdemir (2) golleriyle 3 puanı kaptı. 

Evciler Stadyumunda oynanan Afyonkarahisar Amatör Ligi Futbol Müsabakasında Şuhut temsilcisi Mahmut Köyü 1453 Gençlik Spor ile Evciler temsilcisi Evciler Spor karşı karşıya geldi. İlk yarısı kıran kırana geçen mücadelede Şuhut temsilcisi Mahmut Köyü 1453 Gençlik Spor 35. dakikada Berkay Karakaya'nın muhteşem golüyle 1-0 öne geçti. Evciler temsilcisi oyundan kopmayarak Emre Keskin'in attığı golle beraberliği yakaladı. Mahmut Köyü 1453 Gençlik Spor muhteşem taktiği ile yıldız futbolcusu Berkay Karakaya'nın 40. dakikada attığı golle 2-1 öne geçti. Zaman zaman stresli anların geçtiği futbol müsabakasının ilk yarısı 2-1'lik skorla sona erdi. 
İkinci yarıya hızlı başlayan Şuhut temsilcisi Mahmut Köyü 1453 Gençlik Spor 52. dakikada Hasan Hüseyin Özdemir'in attığı golle durumu 3-1'e getirdi. Şampiyonluk sesleri ile ilerleyen Başarılı futbolcusu Hasan Hüseyin Özdemir'in 84. dakikada kaydettiği golle Şuhut temsilcisi Mahmut Köyü 1453 Gençlik Spor Evciler Spor karşısında 4-1'lik skorla galip geldi. 

Mahmut köyü 1453 Gençlik Spor Kulübü Başkanı Davut Özdemir maç sonu açıklamalarında, ''Zorlu deplasmandan 3 puanla dönmeyi başaran takımımızı tebrik ediyorum.  Oldukça genç bir ekiple mücadele ediyoruz . Çocuklarımız tüm gucü ile sahada mücadelelerini sürdürüyor.  İnşallah play off maçlarına kalmayi garantiledik. Güzel bir hava yakaladık.  Takımımla gurur duyuyorum.  Ayrıca bizlere her zaman destek olan ve hiçbir zaman boş çevirmeyen araç yardımında bulunan Recep Bozkurt  başkanımıza da çok teşekkür ediyorum" dedi. 


  • Cumartesi 23.3 ° / 10.4 ° Bulutlar
  • Pazar 22.8 ° / 10.7 ° Bulutlar
  • Pazartesi 20.1 ° / 6.8 ° Dağınık bulutlar

Vali Yiğitbaşıdan Şuhuta Ziyaret

BİR ANDA HAVLAYAN KÖPEKTEN AKLI ÇIKTI

Şuhut'ta Fener Alayı Yürüyüşü düzenlendi

Şuhutta 19 Mayıs Coşkuyla kutlandıAnahtar Kelimeler: Mahmut Gençlik Evciler' Yağdı