KURBAN BAYRAMI, İSLAM BİRLİĞİNİN VE ADİL BİR DÜNYANIN KURULMASINA VESİLE OLSUN

KURBAN BAYRAMI, İSLAM BİRLİĞİNİN VE ADİL BİR DÜNYANIN KURULMASINA VESİLE OLSUN

Anadolu Gençlik Derneği Afyonkarahisar Şubesi Kurban Bayramı mesajı yayınladı

Mesajda şu ifadelere yer verildi:
"Kardeşliğe ve merhamete inanıyoruz. Komşumuzla yiyeceğimizi paylaşmanın tadını biliyoruz. Bir yetimi sevindirmenin, bir yoksulu doyurmanın hazzını biliyoruz. Kendimiz için istediğimiz bütün güzelliklerin daha da fazlasını kardeşimiz için de istiyoruz. Bizim bu değerlerimizle bu toplumu yeniden buluşturmamız lazım. Bu değerlerimizi yeniden dünyanın her tarafına ulaştırma gayretinde olmamız gerekmektedir. Bizler Anadolu Gençlik Derneği (AGD) olarak, milli ve manevi değerlerine bağlı şuurlu, ahlaklı bir neslin yetişmesine, sevgi ve kardeşliğin ön planda olduğu bir anlayışla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

ANADOLU GENÇLİK DERNEĞİ’NİN PROJESİ İNSAN, MUHATAP KİTLESİ GENÇLİK, SEVDASI TÜRKİYE’DİR
Kurulduğu yıldan bu yana aktivitesini yitirmeyen, çalışma aşkı ile Anadolu Gençlik Derneği, Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu ve dünyanın en büyük gençlik organizasyonu olarak aziz milletimizin dernek medeniyetinin parlak bir temsilcisi olarak varlığını sürdürmektedir. Anadolu Gençlik Derneği şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da üstlendiği misyonu, geçmişten aldığı güçle, yarınlara daha büyük bir heyecanla taşıma azim ve kararlılığındadır. Anadolu Gençlik Derneği’nin projesi insan, muhatap kitlesi gençlik, sevdası Türkiye ve bütün ümmettir.”
KURBAN BAYRAMI, İSLAM BİRLİĞİNİN VE ADİL BİR DÜNYANIN KURULMASINA VESİLE OLSUN
Bu münasebetle Anadolu Gençlik Derneği (AGD) olarak tüm İslam âleminin mübarek "KURBAN BAYRAMINI" tebrik eder, İslam aleminin birliğine, hakkın, adil olanın ve iyiliğin yeryüzünde hakimiyetine vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ederiz''


  • Cumartesi 32.2 ° / 17.5 ° Açık hava
  • Pazar 32.5 ° / 16.3 ° Açık hava
  • Pazartesi 32.8 ° / 17.2 ° Açık hava

AK Parti heyetinden Baro ve Başsavcı Karabacak’a hayırlı olsun ziyareti

Şuhut'tan Manavgat yangınına destek

Manavgat yangına müdahale için Afyonkarahisar'dan 16 kişiden oluşan 4 ekip gitti

Kadın Kooperatifi Dünyaya Açıldı