• Perşembe 1 ° / -12 ° Güneşli
  • Cuma 6 ° / -9 ° Parçalı bulutlu
  • Cumartesi 9 ° / -2 ° Parçalı bulutlu

Şuhut'ta 90 yaş üstü vatandaşlara koronavirüs aşısı vurulmaya başlandı

Şantiye çalışanları anne tilki ve yavrusunu elleriyle besliyor

Şuhut Pazarında Hijyen Denetimi

EGE’NİN İNCİSİ GÜZEL İZMİR’E CUMHURİYET TARİHİMİZİN  EN BÜYÜK SU YATIRIMLARIN I BİZ KAZANDIRDIK

Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz ve Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt'a ziyaret esnasında Şuhut Gençlik ve İlçe Spor Müdürü Ahmet Başkurt eşlik etti. 

Kaymakam Kaçmaz ve Başkan Bozkurt Şuhut İlçe Gençlik ve Spor Merkezinde devam eden çalışmalarla ilgili Müdür Başkurt'tan bilgi aldı.

Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz Şuhut İlçe Gençlik ve Spor Merkezinde devam eden çalışmalarla ilgili açıklamalarında, ''İlçemize yakışır bir Gençlik ve Spor Merkezi için çalışmalar şuanda hummalı bir sistemle devam ediyor. İnşallah çalışmalar kısa süre içerisinde bitirilerek kıymetli Şuhut'lu kardeşlerimizin hizmetine girecek. İlçemizin dört bir bulvarında Şuhut ilçemiz için gece gündüz demeden çalışmaları gönülden sürdürmeye devam edeceğiz'' dedi. 

Çalışmaların 2 ay içerisinde tamamlanacağının müjdesini veren Başkan Bozkurt konuyla ilgili açıklamalarında, ”Gençlik ve spor merkezinin çalışmaları başladı.Uzun süredir üzerinde çalıştığımız bir proje idi.Atıl bir binayı da topluma kazandırmanın mutluluğu içerisindeyiz.Çalışmalar 2 ay içerisinde planlandığı gibi giderse çalışma tamamlanıp açılacak.Emeği geçen herkese tüm hemşehrilerim adına teşekkür ederim”dedi.

 

Haber Kaynak : Recep Dikici


Anahtar Kelimeler: Gençlik Merkezinde Çalışmalar Devam