BAŞKAN AKDAĞ VE ÇARŞI ESNAFINDAN KAYMAKAM KAÇMAZ VE BAŞKAN BOZKURTA ZİYARET

BAŞKAN AKDAĞ VE ÇARŞI ESNAFINDAN KAYMAKAM KAÇMAZ VE BAŞKAN BOZKURTA ZİYARET

Şuhut Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Akdağ, yönetim kurulu üyeleri ve çarşı esnafları Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz ve Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt'u makamında ziyaret ederek tuhafiye konfeksiyonu, züccaciye ve ayakkabı pazar sorununu dile getirdi. 

Tuhafiye, ayakkabı ve züccaciye pazarının tekrar çarşıya alınması için Da Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz ve Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt'u makamında ziyaret eden Şuhut Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Akdağ ve beraberindeki heyet sorunlarını dile getirdi. Başkan Akdağ ve beraberindeki heyet, çarşı esnafı ve aşağı konfeksiyon ve züccaciye pazarından toplamış oldukları imzalı dilekçeleri sundu. 

Kaymakam Kaçmaz ve Başkan Bozkurt, imzalı dilekçelerin verilmesinin ardından istişareler sonucunda gerekli çalışmaların yapılacağını kaydetti.  

Başkan Akdağ ve beraberindeki heyet misafirperverliklerinden dolayı Kaymakam Kaçmaz ve Başkan Bozkurt'a teşekkürlerini iletirken, Kaymakam Kaçmaz ve Başkan Bozkurt ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 


  • Cumartesi 32.2 ° / 17.5 ° Açık hava
  • Pazar 32.5 ° / 16.3 ° Açık hava
  • Pazartesi 32.8 ° / 17.2 ° Açık hava

AK Parti heyetinden Baro ve Başsavcı Karabacak’a hayırlı olsun ziyareti

Şuhut'tan Manavgat yangınına destek

Manavgat yangına müdahale için Afyonkarahisar'dan 16 kişiden oluşan 4 ekip gitti

Kadın Kooperatifi Dünyaya Açıldı