AFİHAD yönetimi Vali Çiçek'i ziyaret etti

AFİHAD yönetimi Vali Çiçek'i ziyaret etti

Afyonkarahisar İnternet Habercileri Derneği Yönetimi Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek'i makamında ziyaret etti.

Afyonkarahisar İnternet Habercileri Derneği Yönetimi Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek'i makamında ziyaret etti.

Ziyarette İnternet Habercileri Derneği ve Medya Birliği Dönem  Başkanı İsmail Ögeday, Vali Gökmen Çiçek'e 3. olağan genel Kurulunu yaptıklarını, Derneğin 2014 yılında kurulduğunu, 2014 yılından bu zamana kadar pandemi sürecine kadar aktif bir faaliyet içerisinde olduğunu ifadelendirerek, derneğin çalışmaları hakkında Vali Çiçek'e bilgiler verdi. 

Vali Çiçek ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, İnternet Habercilerinin önemli ve güzel işler yaptığını, gerek habercilik anlamında gerekse, kamuyu aydınlatma anlamında önemli bir görevi üstlendiklerini ifade ederek, yaptıkları çalışmalardan dolayı yeni yönetimi tebrik etti. Ziyaret esnasında Valilikte bulunan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybekle de istişare eden yönetim Bir süre Başkan Zeybek'le de sohbet etti.

Karşılıklı fikir alışverişi sonrasında, günün anısına Vali Çiçek'e Plaket takdim eden Dernek ve Birlik Yönetimi Vali Çiçek'e teşekkür etti. Ardından ziyaret, çekilen hatıra foğrafının ardından sona erdirildi. Ziyarete Başkan Ögeday'ın yanısıra, Başkan Yardımcısı Soner Gürsan, Saadettin Ulusoy, Dilek Tür, Cemile Günaydın, Muhsin Çekdemir ve Muhittin Çekdemir katıldı.


  • Cumartesi 32.2 ° / 17.5 ° Açık hava
  • Pazar 32.5 ° / 16.3 ° Açık hava
  • Pazartesi 32.8 ° / 17.2 ° Açık hava

AK Parti heyetinden Baro ve Başsavcı Karabacak’a hayırlı olsun ziyareti

Şuhut'tan Manavgat yangınına destek

Manavgat yangına müdahale için Afyonkarahisar'dan 16 kişiden oluşan 4 ekip gitti

Kadın Kooperatifi Dünyaya AçıldıAnahtar Kelimeler: AFİHAD yönetimi Çiçek' ziyaret