• Pazartesi -3 ° / -8 ° Parçalı bulutlu
  • Salı -5 ° / -13 ° Parçalı bulutlu
  • Çarşamba -4 ° / -16 ° Güneşli

AK Parti Şuhut Haftalık Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleşti

SONDAKİKA İÇİŞLERİNDEN EK KISITLAMA GENELGESİ

15 Ocak 2021 koronavirüs tablosu: 10 bin 220 yeni vaka, 174 can kaybı

Şuhut kar yağışıyla beyaza büründü

Pandemi dolayısıyla uzun bir aradan sonra karate kursuna başlayan minik karateciler de mutluluk

Ülke genelinde korona virüs salgını dolayısıyla alınan önlemler sebebiyle uzun bir aradan sonra Afyonkarahisar'ın Şuhut İlçe Halk Eğitim Merkezi'nde açılan karate kursunda minik karateciler Türkiye'nin en iyisi olmak için kıyasıya mücadele ediyor.

Şuhut halk Eğitim Merkezi'nde düzenlenen karate kursunda 30 minik karateci mavi kuşak olarak Türkiye'nin en iyisi olmak için kıyasıya mücadele veriyor. İzleyiciler tarafından takdir ile izlenen minik karateciler kursun iyi ki açıldığını ifade ederek pandemi sürecinde evlerinde çok sıkıldıklarını belirtti.

Minik Karateci Elif Saçaklı konu ile ilgili açıklamalarında, ''Karate kursumuz bugün başladı çok heyecanlıyız. Evde çok sıkılmıştık. Heyecandan birinci olacağımı biliyorum'' dedi.

Minik Karateci İrem Şeker ise konu ile ilgili açıklamalarında, ''Karate kursumuz başladı çok mutluyum. Evde çok sıkılıyordum. Burada hep beraber birlikteyiz mesafemizi koruyoruz'' dedi.

Minik Karateci Elif Aydoğmuş konu ile ilgili açıklamalarında, ''Bugün karate kursumuz başladı. Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak antrenmanlarımıza devam ediyoruz'' dedi.

Özel Haber:

Recep DİKİCİ